06/03/2018

Bum bác – už za 101

Lenka Červená

3 komentáře

A je to tady. Definitivně. 101 dní (ne Dalmatinů) do setkání a já už pracuji na konečné podobě jubilejního setkání KPVH. Pokud někdo z Vás stále váhá nad účastí, tak doporučuji s nerozhodností zatočit, protože další takové setkání už opravdu nebude.
Další z doporučení je rezervace ubytování. Pokud toužíte po soukromí, tak doporučuji zajistit si ubytování někde jinde, protože budeme hrát opět hru na sardelky. Louka u penzionu bude opět k dispozici pro ty, kteří se rozhodnou spát pod stanem (vlastním stanem). Více se dozvíte v následujících týdnech.

Dalším bodem, který chci zmínit, je plnění přání. Budu ráda, když mi dáte nějakou formou vědět, jaký program by se Vám na setkání nejvíce líbil? Co na setkání postrádáte, čeho by mělo být víc nebo méně? Je nějaký Vláďův divadelní pořad/recitál, který byste chtěli na setkání znovu vidět? Chcete, aby Vám Milda zatančil kozáčka nebo ukázal, jak umí/neumí stříhat ušima? Atd. atd. atd.
Prostě napište mi všechno, co byste od nás jako jednotlivců nebo HRONteamu rádi. Tohle setkání bude totiž hodně podle vás. Pochopitelně v rámci možností.
Náměty mi prosím pošlete do 15. 3.

Mějte prima čekání na jaro. Vaše Lenka

3 komentáře

 •  
  Jára Nesnídal

  15/03/2018 at 14:16

  Reply

  Ahoj. Rád bych na jubilejním 30. setkání KPVH slyšel ty nejzásadnější skladby z nového Vláďova projektu ABC of Rock a z Narozeninového koncertu. Je mně jasné, že pokud by to klaplo, bude to bez živé kapely nýbrž s half-playbackovými hudebními základy. DĚKUJI A MOC VÁS ZDRAVÍM!

 •  
  Petra Fuňková

  12/03/2018 at 20:50

  Reply

  Ahoj, chtěla bych na setkání Abecedu hvězd a aby zazněla píseň Zpívám.
  Mějte se hezky.
  Ahoj Petra

 •  
  Lucka a Janička

  10/03/2018 at 10:04

  Reply

  je těžké vyhovět všem nám bude stačit když do blbnutí budeme moc zapojit všechny z HRON temu a nemusíte se bát.
  Jinak se mi líbil Koncert narozeninový a znova bych ho chtěla slyšet.
  Lucka a Janička

Leave a Reply

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>