13/04/2017

Portréty osobností – vernisáž

Lenka Červená

No Comments

Rádi bychom Vás pozvali na slavnostní zahajovací vernisáž charitativní fotografické výstavy Portréty osobností, která podporuje Kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol.
Kdy a kde? 14.4. 2017 od 17:00 v OC Metropole Zličín.
Pokud vše dobře dopadne, můžete se potkat i s Vláďou, který měl tu čest být jedním z portrétovaných a přispěl tak na dobrou věc.
V tomto projektu bylo vytvořeno 54 originálních fotografií předních českých umělců, které zde budou vystaveny. Vernisáž bude za účasti zástupců Kliniky dětské hematologie a onkologie FN Motol, pacientů této kliniky s rodiči, portrétovaných umělců a médií. Moderuje vítězka studentské ceny Thalie za rok 2014, herečka a zpěvačka Anna Beránková. Zazpívá herečka a šansoniérka Markéta Burešová. Fotografie zde budou vystaveny do 28.4.2017. Těšíme se na Vás :-)

Více o projektu: Charitativní fotografický projekt Portréty osobností fotografa Angelo Purgerta a producenta Šimona Pečenky finančně podporuje Kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol v Praze. Cílem tohoto projektu je ucelený soubor 54 portrétních fotografií veřejně známých českých herců, zpěváků a umělců. Následně bude pořádáno mnoho fotografických výstav v rámci Prahy a České republiky. Dále je v plánu vydání kalendáře na rok 2018 a pohlednice s portréty umělců. Celý tento projekt je horlivě sledován a očekáván jak médii, tak i široku veřejností.

Leave a Reply

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>