16/03/2018

Přátelé, než se k vám dostanou podrobné informace k setkání, tak považuji za důležité opět připomenout jeden fakt k ubytování.

Zatím to vypadá, že nebude kapacita penzionu dostačující. Z tohoto důvodu se určitě nevyhneme přistýlkám a patrně ani tomu, že bude nutné v jednom z velkých pokojů ubytovat holky a kluky dohromady (pochopitelně udělám opět maximum proto, aby bylo vše, co možná nejvíce vyhovující).

Proto znovu prosím všechny, kterým se toto nezamlouvá a chtějí mít své soukromí, aby si udělali předběžnou rezervaci v jiném ubytovacím zařízení v okolí nebo přímo v Turnově. Dojezd je malý a benefit velký.

Pochopitelně je tu stále možnost, že si přivezete stan nebo přijedete obytňákem a díky tomu můžete nocovat na louce vedle penzionu. V tomto případě Vám pochopitelně bude k dispozici koupelna a WC.

Pevně věřím, že vzniklou situaci chápete :-)

Tak a teď už hurá pro péřovky a přežít nadcházející mrazivé dny. Uf. Už to nechci. Uf. Chci 15 stupňů a polojasno. Uf. Nejsem náročná. Stačí mi málo. Uf.

Lenka

PS (pro zájemce): Bude možné dorazit už o den, dva, tři… dříve.

1 Comment

  •  
    Jára Nesnídal + Miška Sobotková

    22/03/2018 at 22:22

    Reply

    My s Miškou nemáme stan, takže bychom byli vděčni za ubytování v penzionu. Děkujeme a zdravíme vás! :-)

Leave a Reply

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>